Coach napisał(a):

Jak mam przed oczami sektor gości na meczu Wisła Barca śpiewający HSV z odpowiednią dla nich końcówką to utwierdzam się w przekonaniu , że Real jest lepszy
|
Z tego co mi wiadomo (filmiki YouTube

) Hiszpańscy kibice śpiewali to dawno przed nami tak samo jak kibice niemieckiego HSV