|
Jedni i drudzy ani mnie ziębia ani grzeją , ale zawsze byłem przeciwko stołecznym klubom dla tego życzę zwycięstwa katalończykom , choć wiem że są strasznymi bufonami..
Byłem na camp Nou na meczu ligowym z Atletic Bilbao(5-6 lat temu) , u nich kibicowanie FCB to kwestia patriotyzmu dużo nacjonalizmu i polityki , nie ma to w Polsce odnośników.
Moją "barcą" jest WISŁA !!!!
|