Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#547
Stary 13.12.2008, 23:13
No, nie dość, że prawie nie mam włosów (i to nie tylko z własnej woli ) to teraz te co mam będę miał siwe. Dobrze, że przynajmniej taki lekki happy end na koniec tego podupconego dnia.


Generalnie to Arsenal, Empoli (już nie tylko ze względu na tą mendę Kokoszkę) i Leverkusen, to CHWDP. Ile w Bundeslidze trwa przerwa zimowa?

A o Valencii pisałem wcześniej. Nie wiem co mnie podkusiło, że jednak ich postawiłem. Dobrze, że nie muszę tego żałować. Poza tym, to szlag mnie trafił, bo chciałem postawić jeszcze na PSG i remis Totenchuj- ManU, ale jednak wymiękłem, uznałem, że ryzyko jest za duże, a popłynąłem na głupim Leverkusen. Ehhh. Życie
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 13.12.2008 o godz. 23:15.
Odpowiedz cytując