Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.12.2008, 23:02
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Barcelony nie lubię z jednego powodu. Z powodu was, polskich fanów tej drużyny.
Barca to, Barca tamto, a całe reszta świata to zwykłe ogóry do krojenia.
Nie dotyczy to zresztą tylko polskich fanów, ale także samych Hiszpanów.
Niesamowita wręcz arogancja wszystkich ludzi w tym klubie jest tak odrażająco odrzucająca, że wolę galaktyczny real. ot. i oni wygrają, 1 do paczki.
to samo w drugą strone mistrzu
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując