Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
Tumn_TSW
Member
Od: 04.2008
Offline
#
26
13.12.2008, 22:54
Mi ten mecz "lotto" ;p, ale jak mam wybierać, to wole żeby Real wygrał
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez Tumn_TSW : 13.12.2008 o godz. 22:55.
TSW
Tumn_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tumn_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Tumn_TSW