pan_premier napisał(a):

|
akurat to kryterium jest najmniej ważne, bo co z tego, że gdziekolwiek zapełnienie jest % duze, kiedy nikt wiecej by na mecz nie przyszedł gdyby stadion był większy.. to kryterium ma tylko znaczenie, jeśli ludzie wypełniaja stadion w prawie 100%, innymi słowy w Polsce nie ma zadnego
|
Nieprawda. Też świadczy o obecnym potencjale danego klubu i jego wykorzystaniu. Odwrotnie niż mówisz - kiedy kluby prawie zawsze mają 100% jak Arsenal, to wtedy dopiero to kryterium jest nieważne. Bo niby jak ocenić realnie potencjał Arsenalu? Co najwyżej po liczbie oczekujących na karnet, ale i to mało, bo przecież wielu kibiców przyszłoby i bez karnetu...
Kurt C. napisał(a):

dobrze powiedziane i oby skończyło się jak mówisz - niepowodzeniem tej dziecinady