Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 13.12.2008, 22:53
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
akurat to kryterium jest najmniej ważne, bo co z tego, że gdziekolwiek zapełnienie jest % duze, kiedy nikt wiecej by na mecz nie przyszedł gdyby stadion był większy.. to kryterium ma tylko znaczenie, jeśli ludzie wypełniaja stadion w prawie 100%, innymi słowy w Polsce nie ma zadnego
Nieprawda. Też świadczy o obecnym potencjale danego klubu i jego wykorzystaniu. Odwrotnie niż mówisz - kiedy kluby prawie zawsze mają 100% jak Arsenal, to wtedy dopiero to kryterium jest nieważne. Bo niby jak ocenić realnie potencjał Arsenalu? Co najwyżej po liczbie oczekujących na karnet, ale i to mało, bo przecież wielu kibiców przyszłoby i bez karnetu...

Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
[...]
dobrze powiedziane i oby skończyło się jak mówisz - niepowodzeniem tej dziecinady
Ostatnio edytowane przez Mishuh : 13.12.2008 o godz. 22:56.
Odpowiedz cytując