pendrajwy

Powód: zmieniamy temat - bo ktoś nie skumał że ktoś się wygłupia, ktoś się wygupiał że ktoś nie skumał że się wygłupia i pooszł
Ostatnio edytowane przez Kobieta_Wislak : 13.12.2008 o godz. 22:52.
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
|