Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 13.12.2008, 22:38
sambo napisał(a):Wyświetl post
nie ciśnieniuj sandbender nie ciśnieniuj
Może i za ostro ale ciśnienie mi skacze zawsze jak mnie ktoś metodami większościowymi wrzuca do wora w którym akurat nie chcę byc. Nie da się tutaj i nie nalezy bezpośrednio zastosować reguł demokracji.

Cytat:
Nie przeraża Cię ta liczba?

Po cyklu publikacji w wyborczej i jej przystawkach odsetek ten na pewno wzrośnie.
Nie. Liczba mnie martwi, ale nie przeraża bo mam wewnętrzne przekonanie, że może nie za rok i nie za dwa, ale za dziesięc bedzie można od początku do końca pokazać jak to naprawdę było. I wtedy liczba ta spadnie do marnych kilku procent a z czasem do zera.
Odpowiedz cytując