sambo napisał(a):

|
nie ciśnieniuj sandbender nie ciśnieniuj
|
Może i za ostro ale ciśnienie mi skacze zawsze jak mnie ktoś metodami większościowymi wrzuca do wora w którym akurat nie chcę byc. Nie da się tutaj i nie nalezy bezpośrednio zastosować reguł demokracji.
Cytat:
Nie przeraża Cię ta liczba?
Po cyklu publikacji w wyborczej i jej przystawkach odsetek ten na pewno wzrośnie.
|
Nie. Liczba mnie martwi, ale nie przeraża bo mam wewnętrzne przekonanie, że może nie za rok i nie za dwa, ale za dziesięc bedzie można od początku do końca pokazać jak to naprawdę było. I wtedy liczba ta spadnie do marnych kilku procent a z czasem do zera.