Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
v
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
17
13.12.2008, 22:37
Barcelona bo mają fanclubBarcaPolska
A tak naprawde to olewam ten mecz bo smieszą mnie te "ojro" biegające po boisku i ich kibice ktorym sie nie chcialo podniesc kartoników bo padało i by zmokli.
WSZYSCY NA HALE!!!
PDDCh
v
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do v
Znajdź inne posty napisane przez v