Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
v
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 13.12.2008, 22:37
Barcelona bo mają fanclubBarcaPolska

A tak naprawde to olewam ten mecz bo smieszą mnie te "ojro" biegające po boisku i ich kibice ktorym sie nie chcialo podniesc kartoników bo padało i by zmokli.
WSZYSCY NA HALE!!!
PDDCh
Odpowiedz cytując