Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
11
13.12.2008, 22:25
Oba kluby mi raczej ,,wiszą", ale wolę Barce, jakoś zawszę nie tolerowałem Realu. Poza tym lubię Atletico(pomimo tej ,,zgody" z Ruchem). Tak więc dzisiejszego wieczoru także mogę powiedzieć: Visca El Barça!;]
Szymek_R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szymek_R22
Znajdź inne posty napisane przez Szymek_R22