Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.12.2008, 22:25
Oba kluby mi raczej ,,wiszą", ale wolę Barce, jakoś zawszę nie tolerowałem Realu. Poza tym lubię Atletico(pomimo tej ,,zgody" z Ruchem). Tak więc dzisiejszego wieczoru także mogę powiedzieć: Visca El Barça!;]
Odpowiedz cytując