Wyświetl pojedynczy post
kuczmen
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 13.12.2008, 22:02
A tobie WiselkaMLP tylko Barca została na kuponie ?
Powód: bład
Ostatnio edytowane przez kuczmen : 13.12.2008 o godz. 22:09.
Odpowiedz cytując