Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 13.12.2008, 21:43
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
Ożeniłem się z koleżanką z klasy bo wiedziałem że będzie super
Jest jedno ale.....w mojej klasie nie ma ani jednej laski
to daje do myślenia....kogo wytypowaliście na "panienkę"?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując