autentyki (choć się wierzyć nie chce) :
gonzo: Karol, słyszałeś, że Maniek już nie jest z tą Izką? : -P
karol: oo zerwał?
gonzo: mhm, ale słuchaj dlaczego
gonzo: grał sobie w "Skoki narciarskie 2001" i właśnie skakał decydujący skok w sezonie, można powiedzieć, że ważyły się losy pucharu świata : -P
karol: o.O
gonzo: tak sobie leci, leci i nagle jeb - sygnał wiadomości z gg
gonzo: a że był skupiony tylko na grze, to tak się przestraszył, że nie wylądowal i przez to przegrał sezon
gonzo: jak zobaczył, że to Iza pyta, co jej kupi na urodziny to tak się wku*wił, że odpisał "jebana materialistka" i zerwał
-----------
apkub: nienawidze zapachu wanilii, rzygać mi się od niego chce
apkub: jak byłem mały, rodzice 3 lata myśleli, że mam chorobę lokomocyjną
apkub: a to były te cholerne choinki zapachowe ;/
------------
ciacho: Kurde chyba za dużo zakuwam ;/
marcin: Dlaczego?
ciacho: Wczoraj zasnąłem nad zadaniem i śniło mi sie ze kalkulator zaczął dzwonić jak komóra, a gdy odebrałem okazało się że to wyznacznik macierzy dzwoni z wyrzutami do mnie że został źle policzony.
marcin: :/
--------------
numb: lol, wszystkie sklepy dziś zamknięte
nefarin: nom, dzień niepodległości dziś
numb: i chcesz mi powiedzieć, że całe miasto rzuciło robotę żeby skoczyć do domu i obejrzeć ten głupi film?
-------------
xxx:Zapytałem pana, który instalował mi internet gdzie można kupić dostęp do google i za ile, bo myślę że bardzo mi taka wyszukiwarka by się przydała. On mi zaoferowal że za 50 zl mi zrobi taki lewy skrót na pulpicie do google. Zgodziłem się ale teraz mam obawy czy mogą wykryć, że używam google nielegalnie i czy nie lepiej jednak skasować ten skrót i zakupić dostęp oryginalny? Dziękuję za pomoc.



----------------------------
Heremis: Ale miałem po*ebany sen :/
Siwy: Co Ci się śniło
Heremis: Śniło mi się, że jestem niewidomy, bo mi kodeków brakowało :/
--------------------
<misiek> byłem dzisiaj świadkiem takiej akcji w dziekanacie:
<misiek> wpadł student piątego roku żeby podbić legitkę (a sesja jeszcze nie zakończona)
<misiek> babka do niego ze jeszcze nie można
<misiek> na co on mówi, ze nie podbił za wcześniejszy semestr i chciałby zaległą pieczątkę (do 31 marca)
<misiek> babka: a co? wojsko pana ściga?
<misiek> koleś: nie, mam kategorie D, ale jest zniżka na łyżwy
---------------
<Shilvo> Słyszałem, że znalazłaś psa.
<Saphira> No. Yorka.
<Shilvo> I co?
<Saphira> I nic. Dałam ogłoszenie do gazety, ale nikt sie nie zgłasza. Jakoś sie nie dziwie : -P
<Shilvo> Dlaczego?
<Saphira> Łazi po mieszkaniu, pierdzi, beka i domaga sie drapania po brzuchu -_-"
<Shilvo> Zupełnie jak mój ojciec
-----------------------------
<Michoo> Siema Loki. Czytałeś kiedyś coś takiego jak "Wally zwiedza świat"?
<Loki> Kiedyś...
<loki> A co?
<Michoo> Tam była taka strona, że na obrazku trzeba było go znaleźć
<Loki> Pamiętam lol
<Loki> Dobre to!
<Michoo> Potrzebuję pomocy...
<Michoo> Mam coś podobnego na pulpicie
<Michoo> Wyślę ci screena i znajdziesz mi ikonkę Firefoxa?
--------------------------------------------
<ona> jakie lubisz perfumy u kobiet?
<Lampart> Ładne
<ona> słodkie, morskie ,żeńskie no jakie? czy raczej ciężkie piżmowe, z jakąś konkretna nutką?
<Lampart> Jezuuu kobieto ja jestem facetem
<Lampart> rozróżniam ładne od nieładnych
<Lampart> to wszystko
<ona> boże jacy wy jesteście prości
<Lampart> ...
--------------------------------------
qubiak: Moja siostra zrobiła sobie playliste w winampie...
żyłek: no i co w tym dziwnego?
qubiak: nazwała ją "piosenki do trzeźwienia" lol.
żyłek: ile ona ma lat?
qubiak: w tym roku kończy 14...
żyłek: :|
--------------------------
Grizz: Zaszła do mnie sąsiadka co chodzi do 2 klasy podstawówki
Grizz: Jęczy mi, że jej taki jeden czat nie chodzi na komputerze
Grizz: Poszedłem do niej i zainstalowałem jej Jave
Grizz: Sprawdzam, wszystko ładnie chodzi
Grizz: Młoda siada przed kompa i wpisuje nick "amanda"
Grizz: ...
Grizz: Wywaliłem jej Jave i zablokowałem ją na GG..
----------------------------------
]Tokuś: kumpel dał mi dzisiaj płyte dvd-r do nagrania... Otwieram, sprawdzam czy czysta a tam w notatniku napisane co mam mu nagrać :|
-------------------------------
Jann: na wykładzie (coś o prawach autorskich itepe) dziś pada pytanie: "Kto ma prawo do waszej pracy magisterskiej?"- na sali cisza... więc wykładowca kontynuuje: "No wy, uczelnia... kto jeszcze?" a za chwilę z sali słychać: "Autor tej pracy...
-------------------------------
mario: ale ten tetris zajebisty, taka stara gra a jak wciąga
mario: koniec, muszę jakąś robotę se znaleźć ;/
mario: jaka praca rozwijałaby moje zainteresowania?
zen505: pewnie układanie kostki brukowej...
-----------------------------------------
Jarek: czego nowego się dowiedziałeś z dni otwartych
Fiv3D: z wyjazdu na polibudę w Gdańsku?
Jarek: no
Fiv3D: w McDrive można kupować na piechotę

---------------------------------------------------------------
Marcin: jako że mam już 18 lat postanowiłem wywiesić kartkę na drzwiach swojego pokoju na której widnieje napis "pukać do chu*a!"
Marcin: słyszę pierwsze, dziewicze pukanie do mojego królestwa. Szczęśliwy mówię "proszę"
Marcin: wchodzi matka z bananem na ryju i mówi "cześć chu*u" :\

----------------------------
Cichy: Wykład z astronomii o meteorach
Cichy: Koleś kończy, i nagle pada pytanie z sali: Cichy: "Przepraszam, a jak to jest, że meteoryt zawsze uderza dokładnie w środek krateru?"
Cichy: Reakcja wszystkich nie do przedstawienia...



--------------------------------------------
karol: musimy umocnić nasz związek
basia: no dobra ale jak?
karol: podzielmy się jakimiś naszymi tajemnicami, takimi najbardziej przez nas skrywanymi
basia: no dobra
basia: to ja wczoraj nasikałam ci na xboxa, a nie burek
karol: ja pie*dole


--------------------------------
michal90: skumaj...
markosias: no ?
michal90: wyszedłem z pokoju i dałem na chwilkę kompa mojemu kumplowi, a ten ustawil mi opis na gg "jestem pedałem i jestem z tego dumny"
markosias: i ?
michal90: i 17 osób napisało "Tak? zawsze cię o to podejrzewałem ale głupio mi było spytać"



----------------
k0m0r: a najgorsi to są ci z rybkami na zderzakach
ofca: a co taka rybka znaczy?
k0m0r: no ze delikwent jedzie z Bogiem
k0m0r: ...albo na oleju ze smażalni
--------------------------
px: co porabiasz?
psuse: obrabiam ci dupę ;>
px: dzięki ku*wa...
psuse: przecież sam chciałeś, żebym przerobił zdjęcie Twojej dziewczyny...
--------------------------
Blast: Zaar, chcesz zobaczyć jakiego maila od usera dostałem ?
Blast: normalnie padniesz jak przeczytasz do końca ^^
Zaar: no dawaj
Blast: ok, wyslane
Zaar: o dżizas, na maila?
Zaar: nie mogłeś przekopiować...
Zaar: no już sprawdzę, w8 poświęcę się...
Zaar: dżizas ten mail ma ze 3 strony w wordzie
Zaar: ja mam to czytać niby? Mów o co tam chodzi?
Blast: no właśnie...
Blast: liczyłem, że przeczytasz całość i mi powiesz

Zaar: -.-
-------------------------------------------
adam: Mam ServicePack do Visty. 160 MB.
pumba: I co on robi?
adam: Trzy i pół godziny się instaluje...
--------------------------
graham: ej ludzie, no bo pisze wypracowanie z anglika, jak było "be" w trzeceij formie
achmed: ?
graham: w sensie be, was, ?
achmed: boze
graham: dzięki

achmed: ...
graham: a to się jak czyta? bouz czy jak?
--------------------------------------------------
bj: moi starzy sa daremni, nawet nie idzie z nimi pożartować
bob: ?
bj: wieczór, starsi oglądają Fakty, staję na środku pokoju zaslaniając telewizor i mówię
bj: "mamo, tato jestem gejem"
bj: a moja matka "ja też, odsłoń"
bj: ...