Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5343
Stary 13.12.2008, 19:49
emjot napisał(a):Wyświetl post
http://lodzkie.naszemiasto.pl/sport/935306.html

i na koniec: Nieoficjalnie wiadomo, że GKS proponuje Gargule bardzo lukratywny kontrakt, lepszy od tego, który może mu zaproponować Wisła.

temu panu bym podziękował
bezapelacyjnie
Dokładnie,niech się kisi w tym Bełchatowie i do końca kariery jak tak mu tam dobrze i jedyne czego oczekuje to sowite wynagrodzenie,podejrzewam że gdyby jakiś 3 ligowy zespół proponował mu tyś złotych wiecej miesiecznie to by na to przystał.
Jeżeli nie interesuje go możliwość gry w pucharach (oby) i walka o mistrza i podniesienie swoich umiejetnosci piłkarskich to szerokiej drogi,i postawić na nim krzyżyk.
Odpowiedz cytując