emjot napisał(a):

Dokładnie,niech się kisi w tym Bełchatowie i do końca kariery jak tak mu tam dobrze i jedyne czego oczekuje to sowite wynagrodzenie,podejrzewam że gdyby jakiś 3 ligowy zespół proponował mu tyś złotych wiecej miesiecznie to by na to przystał.
Jeżeli nie interesuje go możliwość gry w pucharach (oby) i walka o mistrza i podniesienie swoich umiejetnosci piłkarskich to szerokiej drogi,i postawić na nim krzyżyk.