|
Kiszczak sam sie przyznał że Rosjanie wcale nie mieli zamiaru dokonac inwazji na nasz Kraj.Były owszem jak przyznał naciski na nich żeby sami rozprawili sie z Solidarnością ale o interwencji nie było mowy.Pozatym Rosjanie byli wtedy uwikłani w konflikt w Afganistanie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.12.2008 o godz. 17:29.
|