Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 13.12.2008, 16:31
wtf napisał(a):Wyświetl post
PS Ja tych opowieści nie traktuję na 100% poważnie ale też niepoważnym jest twierdzenie że radziecka interwencja to na pewno była ściema, moim skromnym zdaniem oczywiście
A sambo to wie i tyle - koniec dyskusji
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując