Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 13.12.2008, 16:14
Przychodzi kobieta do lekarza z kilkuletnim dzieckiem.
Widzac pacjentow lekarz mówi:
- Prosze sie rozebrac!
- Ale jak to, panie doktorze, ja tu z dzieckiem !
- Prosze sie rozebrac!
- Ale mi nic nie jest, dziecko trzeba zbadac.
- Dziecko jest do kitu, trzeba zrobic nowe
Odpowiedz cytując