Przychodzi kobieta do lekarza z kilkuletnim dzieckiem.
Widzac pacjentow lekarz mówi:
- Prosze sie rozebrac!
- Ale jak to, panie doktorze, ja tu z dzieckiem !
- Prosze sie rozebrac!
- Ale mi nic nie jest, dziecko trzeba zbadac.
- Dziecko jest do kitu, trzeba zrobic nowe
