|
rozumiem, że dokumenty te należy wytworzyć - jeśli tak to każde wydanie pewnej gazety jest dokumentem na to, że jaruzelski to człowiek honoru
Nie masz racji z tego też powodu, że prawda jest bytem niezależnym. Jest to zgodność myśli z rzeczywistością i ani dokumenty ani gazety ani wiek nie maja tu nic do rzeczy.
Tym bardziej, że nic innego jak DOKUMENTY mówią o tym, że jakieś tam wojska radzieckie to zupełna ściema ludzi honoru i ich pupilków - i dlatego Solidarność winna przeprosić za to, że istniała.
Ostatnio edytowane przez sambo : 13.12.2008 o godz. 15:46.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
|