|
właśnie nie mam jak ściągnąć...skąd...po drugie nie da się nic zamienić w tym pliku
ISO więc co mi da crack...skoro nie mogę normalnie na pulpicie w niego wejść...da się wejść tylko w mój komputer prawy przycisk myszy i "eksploruj" i jeśli chciałbym coś skopiować to nie mogę ponieważ wychodzi komunikat że pliki są tylko do odczytu chronione przed zapisem...
Cytat:
|
...Nasza Siła Was Przerasta -WISŁA KRAKÓW- Lepsza Strona Tego Miasta...
|
|