Temat
:
Jak nie dać się sfrajerzyć czyli rzecz o 13 grudnia !
Wyświetl pojedynczy post
timmy
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Lublin
Offline
#
27
13.12.2008, 15:17
Polacy ruszcie dupy i weźcie się do roboty zamiast walić konia z podniety do "przeszłości", "polityków" i innego medialnego ścierwa.
Do Roboty Nieroby!!
t....tt.. Timmyah
?
timmy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do timmy
Znajdź inne posty napisane przez timmy