|
Skoro nie żyłem w czasach I Rzeczpospolitej nie mogę się wypowiadać? To czemu istnieją jeszcze profesorowie i historycy wybitni?
ZSRR nie zaatakowało by. Obawiało się konfliktu. Jaruzel zrobił to ze strachu przed utratą władzy, chciał za wszelką cenę utrzymać komunę, stłumić Polskość, stłumić wolność! Nikt mi nie powie, że nie jest zdrajcą narodu polskiego! Istnieje wiele przesłanek, że ZSRR nie wkroczyło by! Teraz nawet dokumenty przekazane przez CIA (Kuklińskiego) mówią o tym.
|