Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 13.12.2008, 13:54
mieszkanie to po 30 latach ciułania i czekania na na przydział ze spółdzielni było
albo i nie jak jakiś cwaniaczek miał dojścia do prezesa i chapnął twój przydział

siara ma rację
dyskusji byśmy nie prowadzili bo netu by nie było, tzn. byłby ale ściśle reglamentowany
paszporty, wyjazdy zagraniczne
proszę was...

co do tego jacy to zajebiści ludzie byli kiedyś
ano byli, ale tak patrząc przez pryzmat mojej pracy, to świniami okazują się i ludzie z komuny i młodzi wychowani w kapitaliźmie nie ma reguły

podpiszę się pod ty co napisał siara
Wyścig szczurów
Mnie on nie interesuje, żyję sobie swoim życiem i jest mi nieźle, choć wcale dużo nie mam...

wszystko zależy od tego co kto chce od życia

a komuna...
to był koszmar i nie chcę żeby wróciła...
never ever
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując