|
Niektórzy wolą tamte czasy z kilku przyczyn:
-była stabilizacja, mieli pracę, choć było źle wiedzieli co będzie- nic się nie zmieni
-mieszkanie można było dostać, tanio kupić- prawda czekać długo, ale zawsze
-niektórzy byli partyjni, szybko awansowali tylko dzięki temu, kradli ile wlezie
Teraz jest gonitwa za pracą, niepokój.
|