Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 13.12.2008, 13:34
Niektórzy wolą tamte czasy z kilku przyczyn:

-była stabilizacja, mieli pracę, choć było źle wiedzieli co będzie- nic się nie zmieni
-mieszkanie można było dostać, tanio kupić- prawda czekać długo, ale zawsze
-niektórzy byli partyjni, szybko awansowali tylko dzięki temu, kradli ile wlezie

Teraz jest gonitwa za pracą, niepokój.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując