Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 13.12.2008, 13:16
siara, mnie to na szczescie omineło, bo jest rocznikem obalenia tego syfu. Ale szukam uzasadnienia dlaczego nie którzy woleli tamte czasy.

Kto wtedy liczył od 1 do 1? A teraz?
Dupe podcierasz 66 warstwowym velvetem
Zjesz bułke z słonecznika arabskiego z szynką z kangura i co najesz sie nia bardziej?
Dostep masz do wszystkiego, ale czy to dobrze?
Niewiele by brakowało żeby benzyna dla nie których ludzi była nie dostepna.


Ale czy to sie tylko liczy?

Czy patrzac na sexi blond 13 nie tesknisz za brunetka marysią która grała w klasy skakała na gumie?

Wiadomo od góry było źle, ale od dołu było lepiej.
Odpowiedz cytując