Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.12.2008, 13:01
Rany Boskie! Co was niektórych tak omamiło? :O Jaruzelski fajny? Solidarność "BE"!? Nie wierzę w to, co czytam... ;/ widać, że nadal niektórym Wiślakom zostały gieteesowskie korzenie... dajcie spokój.. ;/ zamknąć ten temat, bo mi się przykro robi..

wynik sondy mówi sam za siebie - nie przekonałeś nas sambo...

siara - lepiej tego ująć nie można

jak widzę mordę Kiszczaka w onet.tv i cytat: "Nie przepraszam za stan wojenny" to po prostu nóż w kieszeni mi się rozkłada..
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 13.12.2008 o godz. 13:05.
Odpowiedz cytując