Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 13.12.2008, 12:41
zuraw9 napisał(a):Wyświetl post
Przecież to klasyczny "marynarz" tylko do tych zasad dodałbym jeszcze to że zawodnik mógł tylko raz dotknąć chyba że bramkarz pozwolił na więcej
dzwd napisał(a):Wyświetl post
u nas gra ta nazywała się "jedno podanie"tz. tak się mówiło"..no to gramy w jedno podanie.."..

A u nas po prostu Niemiec (wersja bez strzelania w tylną część "jedno podanie"), ale co ja sie będe wypowiadał, jak moje dzieciństwo to lata
90-te, w sumie liczył sie tylko Pegasus i noga, u was jak widać po postach za komuny było dużo ciekawiej
Powód: Literówka.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 13.12.2008 o godz. 12:49.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując