Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
gse
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: With Picture :b
Offline
#
584
13.12.2008, 10:33
no zamontowałem mimo to już kilka razy wchodziłem właśnie w wirtualny i nic...na tym się kończyło tak jakby tam niczego nie było...mam to jakoś zainstalować czy jak ?
Cytat:
.
.
.
Nasza Siła Was Przerasta
-WISŁA KRAKÓW-
Lepsza Strona Tego Miasta
.
.
.
gse
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gse
Znajdź inne posty napisane przez gse