Wyświetl pojedynczy post
gse
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: With Picture :b

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 13.12.2008, 10:33
no zamontowałem mimo to już kilka razy wchodziłem właśnie w wirtualny i nic...na tym się kończyło tak jakby tam niczego nie było...mam to jakoś zainstalować czy jak ?
Cytat:
...Nasza Siła Was Przerasta -WISŁA KRAKÓW- Lepsza Strona Tego Miasta...
Odpowiedz cytując