sandbender napisał(a):

|
Bo to żałosna i całkowicie nieuzasadniona próba postawienia się ponad wszystkimi, którzy ten Naród stanowią.
|
nie ciśnieniuj sandbender nie ciśnieniuj - czy żałosna tego nie wiem, czy próba - żadna próba - a na pewno już postawienia się ponad kimkolwiek.
Po prostu - zgodnie z regułami demokracji większość ma rację i większość reprezentuje zdanie ogółu.
44% jest dumna z wprowadzenia stanu wojennego
przeciwnego zdania jest 38% - grupa liczna - lecz niestety tyrania większości ma swoje prawa.
Nie przeraża Cię ta liczba?
Po cyklu publikacji w wyborczej i jej przystawkach odsetek ten na pewno wzrośnie.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43