WRzŚ napisał(a): 
żebym ja dowcipu o obejmowaniu po seksie nie napisał....
|
nie obiecuj 
Powód: PODBIJAM ! DOBRANOC ;-)))
Ostatnio edytowane przez Kobieta_Wislak : 13.12.2008 o godz. 03:57.
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
|