Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1120
Stary 13.12.2008, 02:21
Kobieta_Wislaka napisał(a):Wy¶wietl post
Co powiedział Bóg po stworzeniu mężczyzny?
- Stać mnie na więcej.
*****************************************
Kobieta z mężczyzną kłócili się kto jest lepszy.
Poszli więc po rozwiązanie problemu do mędrca.

Facet pyta: co najlepszego stworzył Bóg?
mędrzec: meżczyznę oczywiscie.
kobieta na to: a co z nami, kobietami?
mędrzec: walczy z sokowirówką o 8 miejsce.
Ostatnio edytowane przez WRz¦ : 13.12.2008 o godz. 02:27.
Odpowiedz cytuj±c