Kobieta_Wislaka napisał(a):

Co powiedział Bóg po stworzeniu mężczyzny?
- Stać mnie na więcej. 
*****************************************
|
Kobieta z mężczyzną kłócili się kto jest lepszy.
Poszli więc po rozwiązanie problemu do mędrca.
Facet pyta: co najlepszego stworzył Bóg?
mędrzec: meżczyznę oczywiscie.
kobieta na to: a co z nami, kobietami?
mędrzec: walczy z sokowirówką o 8 miejsce.