pan_premier napisał(a):

|
dodam od siebie , ze GW będzie teraz przez PIĘĆ dni publikowac artykuły o....Jaruzelskim
|
Nie ważne czy pięć czy dziesięć. Ważne _jakie_ to będą artykuły - chociaż tutaj raczej jakiegoś gwałtownego odstępstwa od prezentowanej dotychczas linii się nie spodziewam. Niemniej cytaty z Kuklińskiego o nie takim kryształowytm generale całkiem, całkiem.
O Hitlerze pewnie piszą, w skali globu, codziennie od ponad 60 lat - i dobrze.
@ Sambo
Proszę Cię wyedytuj swojego posta i zamień Naród na "część Polaków", ok?
Bo to żałosna i całkowicie nieuzasadniona próba postawienia się ponad wszystkimi, którzy ten Naród stanowią.