Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 12.12.2008, 23:52
Można zagrać taki turniej podczas przerwy świątecznej. W sumie nie grałem już kilka miesięcy, więc do finału pewnie nie dojdę, ale chętnie wezmę udział.
Odpowiedz cytując