Genio napisał(a):

cos najtanszego, moze byc z drugiej reki
wzialbym nawet ponownie tego sagema myx1 ale podejrzewam ze znajdzie sie cos ciekawszego w jego cenie
|
najchetniej kupilbym telefon do 30zl, moga byc uzywane, czekam na propozycje za ktore z gory dziekuje