Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 12.12.2008, 20:08
Genio napisał(a):Wyświetl post
cos najtanszego, moze byc z drugiej reki
wzialbym nawet ponownie tego sagema myx1 ale podejrzewam ze znajdzie sie cos ciekawszego w jego cenie
najchetniej kupilbym telefon do 30zl, moga byc uzywane, czekam na propozycje za ktore z gory dziekuje
Odpowiedz cytując