Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 12.12.2008, 18:26
To, że(jeśli) zainwestują w klub to dobrze. Ale wg mnie najważniejsze to jest to co będzie kiedy te 7(!) spółek wpadnie w jakieś tarapaty lub straci płynność finansową. Co będzie jak przestaną się "w to bawić". Należałoby się jakoś zabezpieczyć przed tym żeby Ci ludzie nie zrobili nam takiego bagna jak w Szczecinie bo różnie z tym bywa i nigdy nie wiadomo. Zresztą to dosyć dziwne żeby na klub w zimnej i mroźnej Polsce musiało zrzucać się aż 7 różnych firm. Coś nie za bogaci Ci Arabowie chyba są.
Odpowiedz cytując