Wyświetl pojedynczy post
Wisła&Lechia
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 12.12.2008, 15:17
Mnie martwi że 10 lat temu w gimnazjum takie kurduple nie łaziły po korytarzach...Przyszedłem ostatnio do szkoły odwiedzic wychowawczynie a tu takie kurduple do pasa mi latają...;/ Za 100 lat przecież to same słabeusze będą... Pan premier naprawde dobrze mówi.
Odpowiedz cytując