kiju.ts napisał(a):

|
czyzby Wisla i Cracovia wpolpracowaly w tej tymczasowej przeprowadzce?
|
Jedna dobra rada dla naszego zarządu w sprawie współpracy (nie tylko odnośnie stadionu): Żadnej współpracy z konfidentami z Kałuży!
Mam nadzieję ze zagramy wiosną na R22, a jeśli się nie uda to pewnie wybiorą stadion Victorii w Jaworznie.