Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#991
Stary 12.12.2008, 13:48
kiju.ts napisał(a):Wyświetl post
czyzby Wisla i Cracovia wpolpracowaly w tej tymczasowej przeprowadzce?
Jedna dobra rada dla naszego zarządu w sprawie współpracy (nie tylko odnośnie stadionu): Żadnej współpracy z konfidentami z Kałuży!

Mam nadzieję ze zagramy wiosną na R22, a jeśli się nie uda to pewnie wybiorą stadion Victorii w Jaworznie.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując