Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

Odkrycie: człowiek ma wolną wolę. Gratulacje.
Pytanie: dlaczego państwo ma finansować samobójstwa swoich obywateli? Dla oszczędności. W ogóle najoszczędniej by było, gdyby nie było obywateli, bo chorują i niedomagają. Tylko podatków żal.
--------------->
|
A kto mówi o finansowaniu, bo nic nie wiem w tym temacie

W jakim to kraju padł taki głupi pomysł ?
Pytam poważnie.