Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5297
Stary 12.12.2008, 13:13
Raphael napisał(a):Wyświetl post
. Za dobrego rozgrywającego z Portugalii, Brazylii czy Bałkanów trzeba trochę zapłacić...

Porto,Sporting,Benfica - tam sie płaci dobre pieniądze. Natomiast w pozostałych klubach zarobki są takie same jak u nas. Poza tym jakie problemy aklimatyzacyjne może mieć gość, który z nikim nie rywalizowałby o miejsce?
300 tysiecy plus szansa pokazania się w PUEFA jest wg bardzo przyciągającą alternatywą dla jakiegoś Brazylijczyka kopiącego w Portugalii. Szczerze mówiąć kupując Gargułę taplamy się w tej samej glinie co z Zieńczukiem, Łobodzińskmi, Brożekami. Od kilku lat powielany jest ten sam schemat, a efektów pożądanych nie ma. Więc skoro nie jest tak dobrze to czemu tak źle? W przypadku Wisły to mniej więcej jest tak, jak by sparafrazować, że o to zmęczonemu biegaczowi daje się nowy strój zamiast picia i jedzenia.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując