Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.12.2008, 11:37
No to dziś mnie ZUS zaspamował pisemkiem ;] Nawet nie wiem za która robote :] (miałem 3)

W sumie teraz to gówna bedzie jakies złotówki ale wybór na całe życie

Co wybrać teraz dalej ING? I ile zarabia ktoś od prowizji za podpisanie? Może znajde jakiegos znajmego co da flaszke za zapis ? Trza łaczyc przyjemne z pożytecznym
Odpowiedz cytując