No to dziś mnie ZUS zaspamował pisemkiem ;] Nawet nie wiem za która robote :] (miałem 3)
W sumie teraz to gówna bedzie jakies złotówki ale wybór na całe życie
Co wybrać teraz dalej ING

? I ile zarabia ktoś od prowizji za podpisanie? Może znajde jakiegos znajmego co da flaszke za zapis

? Trza łaczyc przyjemne z pożytecznym