Temat: Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.12.2008, 10:27
Ja od siebie mogę polecić korzeń żeń szenia. Odkąd zacząłem go zażywać nie dopadają mnie żadne przeziębienia. Nawet nie mam problemów z gardłem co było zawsze moją bolączką w okresie jesienno-zimowym.
Odpowiedz cytując