jeśli chcecie życ długo i w dobrym zdrowiu to jedzcie brokuły.One zapobiegaja i
cofają najgroźniejsze nowotwory według ostatnich badań .
http://www.sciencedaily.com/releases...1203092435.htm
Szczególnie polecna są też dla palaczy
http://studentnews.pl/serwis.php?s=1...6281&id=302903
Także bardzo ważna dla organizmu jest witamina D którą organizm pobiera ze słońca.W krajach południowych w których zachorowalnośc na raka jest minimalna mieszkańcy maja tej witaminy pod dostatkiem, wiadomo taki klimat.Warto wiec w zimie kiedy u nas słoneczko nie świeci zaopatrzyc sie w taki suplement diety w aptece.
http://www.forbes.com/health/feeds/h...out605382.html