Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 11.12.2008, 23:56
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Gra tam na wypożyczeniu z Dynama Zagrzeb.
Ha ! wcześniej pisałem o Hajduku , jeśli jest na wypożyczeniu z Dynama Zagrzeb pomnózmy to razy 5 -> klub silniejszy , bogatszy i przykro mi to mówić bardziej prestiżowy niż Wisła czy inny zespół z naszej ligi .nie żebym był znaFcą ligi ale Hajduk z Dynamo Zagrzeb to naprawdę mocne i dobrze sytuowane kluby wiec nie ma mowy o "wyciągnięciu" ich , juz predzej uwierze że sprowadzimy Gargułę i tego całego Romenu ..razem w przerwie zimowej a na deser Silnaape 1906% fantazjowania. bez odbioru.
Odpowiedz cytując