K4millo napisał(a):

|
Gra tam na wypożyczeniu z Dynama Zagrzeb.
|
Ha ! wcześniej pisałem o Hajduku , jeśli jest na wypożyczeniu z Dynama Zagrzeb pomnózmy to razy 5 -> klub silniejszy , bogatszy i przykro mi to mówić bardziej prestiżowy niż Wisła czy inny zespół z naszej ligi .nie żebym był znaFcą ligi ale Hajduk z Dynamo Zagrzeb to naprawdę mocne i dobrze sytuowane kluby wiec nie ma mowy o "wyciągnięciu" ich , juz predzej uwierze że sprowadzimy Gargułę i tego całego Romenu ..razem w przerwie zimowej a na deser Silnaape

1906% fantazjowania. bez odbioru.