Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5289
Stary 11.12.2008, 23:38
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
ile zarabia Marcelo
Marcelo zarabia 250 tys. euro rocznie (źródło).

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ciężko powiedzieć, ile mógłby zarabiać u nas Romeu, ale wątpię, żeby dostał taki kontrakt. No chyba, ze motywacyjny.
A czy podpisuje się u nas inne kontrakty niż motywacyjne?

Wg mnie pieniądze to nie jest największy problem w sprowadzaniu piłkarzy o klasie Romeu, Marcelo czy Stilicia bo stać nas na wydawanie nawet do 400 tys. € rocznie na kontrakt jednego piłkarza jeśli jest on wart tej kwoty. Problemem jest tak jak pisze Wolfy ich skłonność do zatrzymania się na takim przystanku jak polska ekstraklasa w drodze do Europy Zachodniej. Ostatnio naszym klubom udaje się to całkiem nieźle - dowodem są wspomnieni wcześniej piłkarze polskich klubach.

Myślę, że z czasem będzie nam łatwiej sprowadzać takich zawodników bo liga podnosi swój poziom, powstają stadiony, pojawia się więcej inwestorów chcących łożyć pieniądze na polskie kluby. W tej chwili mniej więcej połowę klubów stać na wydanie kwoty rzędu kilkuset tysięcy euro na transfer jednego piłkarza, nie mówiąc już o kontraktach indywidualnych.

Tutaj mamy zestawienie (średnio rzetelne ) planów wydatkowych polskich klubów na zimowe okienko:
Ile mają do wydania kluby Ekstraklasy?

manson777 napisał(a):Wyświetl post
pan Garguła kasuje w GKS między 300 a 400 tys ojro
Pan Garguła kasuje 220 tys. € (9 pozycja tutaj, choć słyszałem też o kwocie 100 tys. zł na miesiąc co, wg obecnego kursu, dałoby ok. 300 tys. €...)
Ostatnio edytowane przez Raphael : 12.12.2008 o godz. 00:11.
Odpowiedz cytując