Gucio25 napisał(a):

Tadek zrobił byś dla BASów wyjątek, czy coś. toasta na moje osiemnaste nie wzniesiesz?
|
Pooomyślimy

Jak nie będzie to dzień przed treningiem
Kamyk napisał(a):

|
Dobra Nestea może być:d ale z prądem lekkim:]
|
Ależ nikt Ci nie każe pić Nestea ;D Ja się napije

A Tobie Jarku, może nawet Pilsa postawie
fcz1985 napisał(a):

|
Ja od niedzieli na sportowo i bez alko:]
|
Ojjj Maślana, jak Ty coś .......niesz
