Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1123
Stary 11.12.2008, 23:25
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
Tadek zrobił byś dla BASów wyjątek, czy coś. toasta na moje osiemnaste nie wzniesiesz?
Pooomyślimy Jak nie będzie to dzień przed treningiem

Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Dobra Nestea może być:d ale z prądem lekkim:]
Ależ nikt Ci nie każe pić Nestea ;D Ja się napije A Tobie Jarku, może nawet Pilsa postawie

fcz1985 napisał(a):Wyświetl post
Ja od niedzieli na sportowo i bez alko:]
Ojjj Maślana, jak Ty coś .......niesz
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS