Wyświetl pojedynczy post
david
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 11.12.2008, 22:22
http://patrz.pl/filmy/mlodszy-brat-i...internetowa-xd
http://img132.imageshack.us/img132/7804/jesuswt5.gif
"Oddaję całe serce dla Wisły i tą bramkę dedykuję wszystkim kibicom, którzy byli dziś na stadionie Wisły. Nie wiem czy po każdym meczu będę ściągał koszulkę, ale w tym meczu musiało tak być! To Wisła rządzi w Krakowie. Tak było i będzie na długie lata" - Patryk Małecki





Odpowiedz cytując