westersyl napisał(a):

|
Nie wierze w zainteresowanie Romeu Sao Paulo
|
To mi powiedział znajomy, który jest na miejscu.
Sao Paulo rozważa ściągnięcie
Arouci i Romeu. Obaj z Fluminense.
westersyl napisał(a):

|
po drugie nie sądzę, że finansowo złożyliby lepszą ofertę od nas
|
westersyl napisał(a):

|
po trzecie raczej Romeu nie chciałby tam iść.
|
Do ekipy, która właśnie trzeci raz z rzędu została mistrzem Brazylii?
Jeśli chodzi o względy "ideologiczne" to może masz racje.
Nie do końca wiem jak to tam wygląda.