Ale jak się Głowa w*****il na Diaza na tym filmiku

Miazga... I nasz coach ładnie zgasił Stefcia

A co do zakazów, to poje*ani z tymi wyjazdami.... Powinni nałożyc kare na zakaz wyjazdów w rozgrywkach PE a nie w Ekstraklasie tak logicznie myśląc

I wszyscy byliby zadowoleni, kibice bo na to nikt nie jeździ i PZPN bo znów zaszaleli i poczuli się mocni
