Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
kroko.
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ruczaj
Offline
#
1103
11.12.2008, 19:18
Marszałek
napisał(a):
Tak właśnie przed chwilą sobie spojrzałem na datę rejestracji, ponad 4 lata na forum,ehhh ale czas zapitala.
eee tam co to sa 4 lata. a jeszcze u mnie powinni dodac staz na starym forum
a wciaz jestem mlody hehe
kroko.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kroko.
Znajdź inne posty napisane przez kroko.