Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1261
Stary 11.12.2008, 19:10
To wszystko pięknie wygląda ale na pewno sadzicie że chłopcy rusza się z Hajduka... bo mi sie wydaje że nie . Wisła nie jest silniejsza (jak już to co słabsza) niż "Perła Adriatyku" , budżety są porównywalnie ( ze wskazaniem na Split -> pieniedze ze sprzedazy graczy nie ida na bananany) a po 3 duża część graczy Hajduka (chorwackich) jest wyjątkowo mocno związana z tym klubem. to są bardzo ale to bardzo szeroko pojęte dywagacje
a do do bramkarza może to good idea ..zobaczymy
Odpowiedz cytując